Lov

Z Chmatákovská Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Lov
ID-SKILL 6
Talenty Lovec
Lovec lidí
Vzteklina
Smradlavec

Lov je nejdůležitější bojová dovednost ve hře, kterou je možné trénovat Lukem a Loveckou brokovnicí na jakémkoliv cíli. Díky nízké ceně Šípů a rychlosti luku je velmi jednoduché tuto dovednost vytrénovat na maximální hodnotu během pár minut. Dovolí hráči co nejrychleji a nejsnadněji zabíjet zvířata, monstra a Bossy. Pro každého začínajícího hráče by mělo být vytrénování této dovednosti povinností.

Všechny dovednosti lze v Zelené zóně trénovat pouze po hodnotu 60, poté se musí hráč přemístit do Modré nebo Červené zóny. V případě lovu je nejlepším místem k tréninku Poctivákov, kde je možné střilet do Terčů. Se speciální vlastností na Luku je trénink lovu záležitost pár minut.

Dovednost je potřeba vytrénovat na maximální hodnotu pro odemknutí hned několika útočných Talentů. Lovec je nejdůležitější talent pro boj proti odolnějším monstrům. Lovec lidí je dost specifický talent, který mnoho užitku ve hře zatím nenašel. Vzteklina je užitečný talent, který lze využít ve specifických situacích. Smradlavec je velmi důležitý pro boj s Chobotnicí a Mamutím jezdcem.

U všech dovedností platí, že je nejlepší je trénovat s nasazeným Amuletem štěstí a Promočním kloboukem na maximální hodnotě Bonusu. Tímto si hráč zaručuje nejvyšší šanci na zlepšení dovedností a jejich trénování zabere co nejméně času.

Předměty

Předměty, se kterými lze trénovat lov. Luk je nejlepší volba díky své bonusové vlastnosti, ceně a rychlosti,

Předmět Cooldown Prodejní cena Obchodník
Luk 1 s (0,2 s) 200 chk
250 chk
Rina
Oldřich
Lovecká brokovnice 3 s 1200 chk
1300 chk
Přemysl
Oldřich