Magie blesku

Z Chmatákovská Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Magie blesku
ID-SKILL 4
Talenty Mystik
Vzteklina
Paralyzér
Svitkař
Známo jako "Magie blesků"
"Mystika"

Magie blesku je bojová dovednost, kterou je možné trénovat magickými holemi na jakémkoliv cíli a využívá hráčovu manu. Kvůli omezenému počtu many nelze tuto dovednost používat jako hlavní způsob boje, zvlášť když manu využívají svitky a Magie léčení. Zpravidla je brána jako podpůrná bojová dovednost, zatímco hráč využívá hlavně Lovu nebo Střelby.

Všechny dovednosti lze v Zelené zóně trénovat pouze po hodnotu 60, poté se musí hráč přemístit do Modré nebo Červené zóny. V případě magie blesku je nejlepším místem k tréninku Poctivákov, kde je možné sesílat kouzla do Terčů. Se speciální vlastností na Útočné magické holi by trénink magie blesku neměl trvat dlouho.

Dovednost je potřeba vytrénovat na maximální hodnotu pro odemknutí hned několika Talentů. Mystik je velmi důležitý pro boj s Bossy a pro maximální využití potenciálu magie blesku. Vztekliny mohou šikovnější hráči využít ve svůj prospěch při boji s různými nepřáteli. Paralyzér a Svitkař jsou málo používané talenty, ale také lze pro ně v různých situacích najít využití.

U všech dovedností platí, že je nejlepší je trénovat s nasazeným Amuletem štěstí a Promočním kloboukem na maximální hodnotě Bonusu. Tímto si hráč zaručuje nejvyšší šanci na zlepšení dovedností a jejich trénování zabere co nejméně času.

Předměty

Předměty, se kterými lze trénovat magii blesku. Útočná magická hůl je nejlepší volba díky své bonusové vlastnosti, ceně a rychlosti.

Předmět Cooldown Prodejní cena Obchodník Získáme
Útočná magická hůl 1,5 s 500 chk
550 chk
Bezmasý Zdislav
Bořivoj
-
Útočná zpomalovací hůl 1 s 1800 chk
1900 chk
Bezmasý Zdislav
Bořivoj
-
Hůl vyčerpání 1,2 s (0,2 s) - - Kombinací Magického kamene a Roztaveného železa
Bleskovka 1,5 s - - Splněním úkolu od Heřmana
Žezlo 1,5 s - - Zabitím Chmatubise
Krystalická hůl 2 s - - Splněním úkolu od Bořivoje
Vampírská hůl 3,2 s - - Splněním úkolu od Bedřicha