Magie léčení

Z Chmatákovská Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Magie léčení
ID-SKILL 16
Talenty Léčitel
Oživovač
Známo jako "Léčení"

Magie léčení je dovednost bez které se žádný zkušený léčitel neobejde. Jediný předmět, kterým ji lze trénovat, je Léčivá hůl, kterou lze léčit ostatní bytosti ve hře, oživovat hráče a dobíjet sám sobě životy. Oživování hráčů se zpřístupní až poté, co hráč docílí maximální hodnoty této dovednosti. Trénovat ji lze používáním many a léčením ostatních bytostí, ty ale nesmí mít plnou hodnotu života. Jedná se o velmi důležitou dovednost při bojích s Bossy.

Všechny dovednosti lze v Zelené zóně trénovat pouze po hodnotu 60, poté se musí hráč přemístit do Modré nebo Červené zóny. V případě magie léčení je nejlepším místem k tréninku Poctivákov, kde je možné léčit Terč. Ten s největší pravděpodobností plnou hodnotu života mít nebude a hráč zde může poklidně trénovat, protože zde při útocích od ostatních hráčů platí příkaz obrana.

Dovednost je potřeba vytrénovat na maximální hodnotu pro odemknutí hned několika Talentů. Léčitel je velmi důležitý pro boj s Bossy, protože zvyšuje efektivitu Svitku léčení. Oživovače mohou šikovnější hráči využít v prospěch týmu, protože dovolí léčiteli oživovat mrtvé hráče během probíhajících soubojů.

U všech dovedností platí, že je nejlepší je trénovat s nasazeným Amuletem štěstí a Promočním kloboukem na maximální hodnotě Bonusu. Tímto si hráč zaručuje nejvyšší šanci na zlepšení dovedností a jejich trénování zabere co nejméně času.

Předměty

Předměty, se kterými lze trénovat magii léčení.

Předmět Prodejní cena Obchodník
Léčivá hůl 3000 chk Dobromila