Sebeléčení

Z Chmatákovská Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Sebeléčení
ID-SKILL 17
Talenty Odmítač smrti
Ranhojič

Sebeléčení je pasivní dovednost, jejíž hodnota určuje počet vyléčených životů každé 2 vteřiny mimo souboj. Na trénink této dovednosti hráč nepotřebuje žádné předměty, stačí pouze nemít plný počet životů. Pro rychlejší trénink této dovednosti se stačí s někým domluvit aby do hráče střílel, nebo jít ke zvířatům a nechat se od nich kousat. Díky rychlejší regeneraci životů mimo souboj hráč nemá potřebu používat Lékárničku nebo Maso. Sebeléčení hráči nedobíjí životy během souboje, ale pouze mimo něj.

Všechny dovednosti lze v Zelené zóně trénovat pouze po hodnotu 60, poté se musí hráč přemístit do Modré nebo Červené zóny. V případě sebeléčení je nejlepším místem k tréninku Poctivákov, kde se hráč může nechat kousat Hnědým a Růžovým chobotem. Pokud hráč aktivně plní úkoly, ochočuje nebo zabíjí zvířata a objevuje mapu Chmatákova, tak je velice pravděpodobné, že tuto dovednost vylepší bez větších potíží.

Dovednost je potřeba vytrénovat na maximální hodnotu pro odemknutí hned několika Talentů. Odmítač smrti dává hráči poslední záchranu před smrtí, protože mu při smrtelném zranění dobije 500 HP. Ranhojič je ideálním talentem pro začínající hráče nebo pro boj s různými monstry, protože hráči během souboje dobíjí životy.

U všech dovedností platí, že je nejlepší je trénovat s nasazeným Amuletem štěstí a Promočním kloboukem na maximální hodnotě Bonusu. Tímto si hráč zaručuje nejvyšší šanci na zlepšení dovedností a jejich trénování zabere co nejméně času.