VIP členství

Z Chmatákovská Wiki
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Na oficiální stránce Chmatákova lze jednoduše zakoupit VIP členství.https://chmatakov.cz/podpor-chmatakov-2/
Na oficiální stránce Chmatákova lze jednoduše zakoupit VIP členství.

VIP členství je ideálním způsobem jak přispět na chod hry a k jejímu dalšímu vývoji. Výměnou za peněžitý příspěvek hráč obdrží řadu výhod, které mu zpříjemní požitek ze hry. Protože se jedná o dobrovolný příspěvek, tak jsou tyto výhody vybalancovány tak, aby hráči výrazně nezlehčovaly postup hrou. Obyčejní hráči bez členství nebudou za těmito hráči zaostávat a jejich šance na zisk vzácných předmětů nebo jejich bojové schopnosti budou stejné. Aktuálně ve hře nalezneme dva druhy členství zvané Chmatákov Prime a Chmatákov Prime+, které obsahuje výhod nejvíce. Toto členství je aktivní po dobu jednoho měsíce od připsání peněz na bankovní účet autora hry, poté je toto členství deaktivováno a hráč o všechny výhody přichází. Pokud má hráč nastaven vzhled, který je u Skinaře Marcela určen pouze pro VIP hráče, tak mu zůstává dokud si jej nezmění.

Získání VIP členství je snadné, stačí se řídit těmito kroky:

 1. Přejít na oficiální stránky Chmatákova a do sekce Podpoř Chmatákov 2
 2. Vybrat si jedno ze dvou nabízených členství Chmatákov Prime a Chmatákov Prime+.
 3. V internetovém bankovnictví načíst QR kód, který se objeví na obrazovce, nebo poslat libovolný příspěvek na číslo účtu pod ním.
 4. V obou případech je potřeba do zprávy pro příjemce napsat jméno účtu, kam má VIP členství poputovat.
 5. Dle odeslané částky se hráč může těšit na jedno ze dvou VIP členství, kdy příspěvky od 150 kč (6,10 €) do 299 kč znamenají Chmatákov Prime a příspěvky od 300kč (12,20 €) nahoru Chmatákov Prime+.
 6. Hotovo! Teď už stačí jen počkat, dokud nebude VIP členství na účet nastaveno. Netřeba se bát, tento proces netrvá dlouho.

Chmatákov Prime

Základní VIP členství obsahuje 4 výhody, které hráči zaručeně zpříjemní požitek ze hry. Minimální částka pro získání členství Chmatákov Prime je 150 kč (6,10 €).

 • Šance ke zvýšení hodnoty Bonusu na maximální hodnotu 10 u Bonusáře Fu-Bana je zvýšena z 10% na 40%. Tato výhoda zkracuje dobu potřebnou pro sbírání pokusů na bonus a maximální vylepšení těch nejužitečnějších předmětů ve hře.
 • Příkazem .banka může hráč kdekoliv vyvolat Bankéře Drahomíra po dobu 22 vteřin. Hráč má tak kdykoliv přístup ke své Bance a může bezstarostně ukládat své předměty a měnit výbavu. Opětovné vyvolání bankéře je možné po 90 vteřinách. Jedná se o jednu z nejlepších výhod, která zamezí zdlouhavému cestování a dovolí hráči být velmi flexibilní.
 • Pro všechny VIP hráče je u Skinaře Marcela 23 speciálních vzhledů, mezi kterými u něj může libovolně přepínat kdy se mu zachce. Může tak vybočovat z řady a všem dát jasně najevo, že podpořil chod Chmatákova 2.
 • Všichni VIP hráči mají bonusové 1 chk při prodeji předmětů Obchodníkům. Jako jediní tak můžou docílit maximálního bonusového počtu peněz při prodeji předmětů za pomocí Buřinky nebo Královské koruny, Resetu postavy a VIP členství.

Chmatákov Prime+

Pokročilé VIP členství obsahuje všechny výhody toho klasického a 4 výhody navíc. S tímto členstvím hráč docílí největšího pohodlí a získá jej minimálním příspěvkem 300 kč (12,20 €).

 • Všechny výhody Chmatákov Prime
 • Při rozkliknutí Perly a Stromového brouka získá hráč pokaždé jeden pokus na zvýšení Bonusu navíc. Zvyšování bonusů bude s tímto členstvím ještě rychlejší.
 • Každý hráč s tímto členstvím se může chlubit vyšší rychlostí chůze mimo souboj. Cestování tedy zabírá daleko kratší dobu a pokud hráč nebyl dosud zasažen, tak se může ještě lépe vyhnout boji.
 • Obchodníci poznají, kteří hráči jejich práci umí dostatečně ocenit. Všichni hráči s tímto členstvím mají 5% slevu na předměty, které obchodníci prodávají. Trénování Výroby a Psaní svitků konečně nebude lézt tolik do peněz a postupně hráč bude moct ušetřit peníze se kterými nebude ani vědět co dělat.
 • Jednou z nejlepších výhod je bonusových 5% k získaným zkušenostem při zabíjení Příšer nebo čtení Knih znalostí. Takto nebude muset hráč trávit tolik času zabíjením monster a sbíráním potřebných zkušeností pro zvýšení Atribut nebo použití GM sošky. Bonusové zkušenosti lze ještě podpořit Amuletem štěstí nebo Aurou.